gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > гей > новости


Шоу фріків або фінал "Євробачення - 2006"

21-05-2006
03:12

Чи то світ з глузду з`їхав, чи глядачам "Євробачення" набридла монотонність та попсовість конкурсу?!! Вся мисляча Європа зараз певно в шоці і відійде від нього ще не скоро: переможцями "Євробачення - 2006" в Афінах стали... фіни - зі своїми героями з фільмів жахів. То ж наступного року "Євробачення", або "Монстробачення", як дотепно назвав його український коментатор Dj Паша, відбуватиметься у Фінляндії.

Для тих, хто не дивився трансляцію з Афін, повідомляю - ви майже нічого не втратили... За всіма параметрами та характеристиками конкурс, який проводився в Україні, залишається найкращим за рівнем організації, технічного забезпечення тощо.

Тіна Кароль під час виступу Щодо оцінок виступу нашої співвітчизниці Тіни Кароль - можу сказати, що вона заслуговує набагато більшого: хоча б третього місця. Навіть той факт, що всі організатори та журналісти "Євробачення" були в захваті від Тіни, нажаль, не допоміг їй посісти сходинку вище, ніж сьоме місце. Звісно, вплинув "новий підхід" продюсерів, які вирішили не витрачатися на передконкурсне турне по Європі.

Взагалі, цьогорічний фінал свідчить про те, що Європейській мовній спілці (EBU) час змінювати щось у конкурсі. Наприклад, ввести набагато жорсткіші умови щодо відбору учасників. Але це не нам вирішувати...

Отже, "Євробачення - 2006": чим воно нам запам`яталось та чим відрізнялось від попередніх? Насамперед, хотілося б сказати, що у будь-якому випадку ми будем порівнювати сьогоднішнє шоу з минулорічним, оскільки проводилося воно в Україні.

Проходив конкурс в Афінскому спорткомплексі "Заппейон Холл", який дуже нагадує Київський Палац спорту. Мабуть, усі спорткомплекси в світі за своєю архітектурою дуже схожі. Єдина різниця між нашим та їхнім - це кількість місць.

Що стосується технічнго забезпечення зйомок події, то воно майже нічим не відрізняється від минулорічного. Хіба що цього разу, окрім стандартних для "Євробачення" "стадікам" (камера, що бігає навколо артистів) та кранів, використовували новинку під назвою "павук". Це теж камера, яка їздить на рейках по стелі через увесь зал. Навіщо її застосували для зйомок - не зрозуміло, оскільки потенційні можливості "павука" розкриті до кінця так і не були.

З приводу світла та оформлення сцени коментарів чимало. Ось декілька з них.

Євробачення - 2006 Євробачення - 2005 Кількість світла, що була задіяна під час зйомок конкурсу, вражає. Усілякі прожектори, сканери, голови... Одним словом - блимало добре. Як і на попередніх "Євробаченнях", зірочки, що використовувались на бекграунді, тепер розповсюдились на всі елементи сценічної конструкції. Та незважаючи на значну кількість світла, сприймалось воно якось сухо. В нас краще було!

Яскрава сцена Євробачення Окреме слово хотілося б сказати про сцену. Тут греки вирішили особливо не вирізнятися: така ж сама прозора підлога, той самий розмір. Оригінальністю виділився лише дизайн, виконаний у вигляді античного амфітеатру, який переливався всіма кольорами райдуги та рухався вгору вниз.

Можливо, це суб`єктивна думка, але в Україні все було значно краще, навіть якість пісень учасників конкурсу. У 2005 році на "Євробаченні" кожна друга пісня була хітовою, чого не можна сказати про композиції учасників цього року. Серед усіх аудіо-треків, запропонованих на розсуд телеглядачів, лише декілька заслуговують уваги: серед них, як ви вже, мабуть, здогадались, пісня Тіни Кароль "Show Me Your Love" (Україна, 7-е місце) та Діми Білана "Never Let You Go" (Росія, 2-е місце).

Переможці Євробачення - гурт Lordis Для привернення уваги до своїх виступів багато країн використовували всілякі фішки, починаючи з акробатичних елементів під час перфомансу (Арменія, 8-е місце), закінчуючи костюмами, що нагадують реквізит з фільмів жахів (Фінляндія, 1-е місце!).

Декілька цікавих фактів "Євробачення - 2006".
Можливо, Тіна Кароль і зайняла би значно вищу позицію, якби встигли виготовити один з елементів її виступу на конкурсі. Йдеться про радіокероване серце, яке в один з моментів повинно було вилетіти(!) на сцену, покружляти над співачкою, спуститись до Тіни в руки та спрямувати свій рух у глядацьку залу. Подеякують, що це серце замовили на заводі, який забезпечує шоу Девіда Коперфільда, але вчасно доставити його не змогли (в останній день повідомили, що зможуть привезти замовлення тільки 21-го травня, на наступний день після завершення конкурсу). Цікаво, чому?

Також дуже дивно, що учасниця від Греції Анна Вісі виконувала свою пісню під фонограму, хоча за умовами конкурсу усі вокальні партії та бек-вокал повинні бути "живими".

Ось таким було "Євробачення - 2006" в Афінах. На завершення пропонуємо подивитись як виглядає фінальна таблиця учасників після конкурсу.

місце країна бали   місце країна бали
 
1. Фінляндія 292   13. Хорватія 56
2. Росія 248   14. Норвегія 36
3. Боснія та Герцеговіна 229   15. Німеччина 36
4. Румунія 172   16. Латвія 30
5. Швеція 170   17. Швейцарія 30
6. Литва 162   18. Данія 26
7. Україна 145   19. Велика Британія 25
8. Вірменія 129   20. Молдова 22
9. Греція 128   21. Іспанія 18
10. Ірландія 93   22. Франція 5
11. Турція 91   23. Ізраїль 4
12. Македонія 56   24. Мальта 1© gayUA.com

Обсуждение темы на форуме:

Читать ВСЕ сообщения темы [3] / Оставить свой комментарий

Vassily79
Пн 22-Мая-2006, 19:32

Стыдно признаться, но не смотрел ни одного дня... :(
Bestjam
Пн 22-Мая-2006, 17:03

Фины были УЖАСНЫМИ....образ не соотвецтвовал песне...хотя если б соотвецтвовал то их бы ....к выступу не допустили...))Но они были смешными....особенно клавишник....либо клавишница!)) Дима Билан....чесно я его не переношу...но выглядел он отлично!)Идея с девушкой из рояля была гениальной!))А Тинка наша была ЗЭ БЭСТ....все было супер...если не считать ее ОТМОРОЖЕНОГО поведения на сцене...(Пела клево...все клево....а вела себя......ужасть. ....если б она двигалась как умеет у нас было б как минимум 2..))) Вообще по сравнению с киевским .... афинское...фигня....как по ШОУ так и по ОРГАНИЗАЦИИ...(( Ничего на свете лучше нету чем наша РУСЯ!))))) :D
safri
Вс 21-Мая-2006, 20:18

Я достаточно положительно отношусь к конкурсу "Евровидение", хоть и считаю его немного консервативным. Хотя по последним событиям этого не скажешь. Хотелось бы узнать ваше мнение обо всем этого, если у кого таковое имеется.

Читать ВСЕ сообщения темы [3] / Оставить свой комментарий

[версия для печати]


  
реклама на сайте