gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > гей > новости


1+1 представляє новий телевізійний проект “4 весілля”

14 янв 2011
22:00

Весілля планують заздалегідь і кожний вважає цей день особливим… Завдяки новому шоу 1+1 вся Україна побачить твоє незабутнє, казкове, оригінальне весілля! Кожний учасник проекту, отримає шанс виграти неповторний п’ятизірковий медовий місяць у найкрасивішому куточку планети! Для того, щоб потрапити на проєкт потрібно лише заповнити анкету, перейшовши за наступною адресою  http://www.1plus1.ua/casting/svadba/ та одружитися!

Для участі у проекті, офіційна реєстрація шлюбу у РАКСі не обов'язкова. Це може бути абсолютно символічне свято двох людей, які хочуть поєднати свої долі

Коротко про проект:

В кожній передачі за романтичну подорож змагатимуться 4-ри нареченні (наречених). Наша знімальна група приїздить на кожне весілля по черзі і знімає ваш найщасливіший день! На вашому весіллі будуть присутні також і три інші нареченні (наречених), так само як і ви відвідаєте іхні весілля. Після кожного весілля решта учасників таємно виставляють оцінки. З оцінками наприкінці проекту всі знайомляться відкрито. Переможиця (переможець) проекту вирушає із своїм коханим чоловіком у романтичну подорож!


Головним фактором для перемоги є не бюджет весілля, а атмосфера і настрій!!! Весілля необов’язково має бути класичним, європейським. Адже, люди настільки різні. В кожного свої інтереси, уподабання, віра та звичаї. Ми Ви можете одружуватись на природі, у воді, у повітрі. Ваш обряд одруження може відбутися згідно з язичницькими, буддистськими, ісламськими або іншими традиціями. Головне аби подія була веселою та яскравою! Отож, якщо ви з вашим нареченим нестандартна пара і плануєте також неповторне весілля, ми із задоволенням покажемо його усій Україні!

 
[версия для печати]


  
реклама на сайте