gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > здоровье > анти-СПИД кампания > новости


10 основних фактів, які молодь має знати про ВІЛ/СНІД

14-03-2007
0:55

1. Хвороба, спричинена вірусом імунодефіциту людини - ВІЛ, призводить до смертельної хвороби - синдрому набутого імунодефіциту людини (СНІД). ВІЛ та СНІД - невиліковні.

2. Людина, уражена вірусом, може виглядати здоровою і почуватися добре довгі роки, навіть, якщо вона є носієм вірусу.

3. Вірус може передаватися на всіх стадіях захворювання через кров, сперму, овуляційні та вагінальні виділення, грудне молоко.

4. Найчастіше ВІЛ-інфекція передається статевим шляхом. Молоді дівчата особливо вразливі до ВІЛ при сексуальних контактах.

5. Молоді люди, які мають захворювання, що передаються статевим шляхом, також становлять групу високого ризику щодо ВІЛ- інфікування.

6. Найбільш уразливі молоді люди, які вживають наркотики ін'єкційно, або мають сексуальні контакти з ін'єкційними споживачами наркотиків. ВІЛ-інфекція може також передаватися через нестерильні інструменти при пірсингу, татуажі та інших маніпуляціях, в яких є контакт з кров'ю.

7. Ризик інфікування при статевих контактах зменшується, якщо партнери використовують презерватив.

8. Тест на ВІЛ здійснюється системою охорони здоров'я і, в першу чергу, центрами профілактики СНІДу. Тест на ВІЛ є конфіденційним і має супроводжуватися до - та післятестовим консультуванням.

9. ВІЛ-інфекція не передається через обійми, потискання рук, користування туалетом, басейном, постільну білизну, кухонний посуд, укуси комах тощо.

10. Дискримінація людей, які живуть з ВІЛ, - це порушення прав людини.

Источник: www.4uth.gov.ua

::  обсуждение темы  ::

Комментарии 1-4 (4 записей)

All <Aklashka@mail.ru>
15:02:36 25 июн 2010
Город: Derbent
Прежде человек страдающий этим должен сам понимать что угроза для общества и не заражать других.и изолироватся от обществ тоже не надо.

денис
17:31:53 05 дек 2008
Город: киев
вич инфицированных надо изолировать от общества: в 1990 году по украине их было 226 человек, а сейчас 427 000 - какие на хер права человека!

Толя <www.NokiaSto@gmail.com>
18:51:47 20 окт 2008
Город: Ужгород
Дискримінація людей, які живуть з ВІЛ, - це може й порушення прав людини, але це і спосіб вижити у цьому світі. Хворих на віл потрібно позбутись до того, поки ми не стали такі як вони. Адже зафіксовано вже тисячі винадків коли іфніковані навмисно заражали здорових людей, але про це чомусь преса нічого не повідомляє. Я пропоную запровадити обов’язкові перевірки на зараженість і чим пощвидше поміщати їх в приміщення де вони мігли б доживати своє життя за рахунок держави так, як більшість вже не в змозі заробляти на життя.

дАША
16:43:50 14 янв 2008
Город: кИЕВ
зАВЖДИ ПЕРЕВІРЯЙТЕ СВОГО ПАРТНЕРА

В этот раздел запрещено добавлять новые комментарии.[версия для печати]
[an error occurred while processing this directive]

  
реклама на сайте