gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > гей > новости


"Молодість" та ЛГБТ фільми

23-10-2006
22:30

Запрошення взяти участь у кінофестивалі "Молодість" є для Паризького кінофестивалю геїв та лесбіянок (FFGLP) справжньою честю. З дружнім посланням ми звертаємось до українських лесбіянок, геїв, бісексуальної та трансгендерної спільноти (LGBT - ЛГБТ), а також усіх інших українців. Дозвольте познайомити вас з фестивалем, розповісти про його роботу, місце у французькому суспільстві та світі.

Місце для презентації художнього вираження ЛГБТ

Починаючи з 1994 року Паризький кінофестиваль геїв та лесбіянок демонструє ЛГБТ фільми з усього світу. Через свою можливу нерентабельність ці стрічки не надто часто потрапляють до мейнстрімного прокату. Ми ж намагаємось запропонувати глядачу незалежні роботи, арт-фільми та ще не випущені стрічки.
Наш фестиваль - це шанс для молодих кіномитців представити свої перші фільми. Це лабораторія форм, талантів та тем. В експериментальній секції аудиторії пропонується знайомство з новими формами кіно та відео.

Також це місце зустрічі для кінематографістів та ЛГБТ спільноти. Саме тут у акторів, продюсерів та дистриб'юторів народжуються нові проекти. В рамках вечірок та подій ми заявляємо про свою присутність та святкуємо об'єднання нашого різноманіття та несхожості.

Місце для соціальних та міжнародних дискусій

Фестиваль засвідчує існування ЛГБТ спільноти решті французького суспільства та світу. Фільми в його рамках розповідають про хвилювання та надії французьких представників ЛГБТ. Наш фестиваль дає можливість цим людям звернутись до суспільства та влади. Він демонструє бажання вдосконалення суспільства та розглядає його сьогоднішні проблеми: одностатеві шлюби та всиновлення, гомофобія, СНІД, рівність прав у професійній та інших сферах життя. Крім того це нагода згадати старі фільми про жорстоке та зневажливе ставлення до сексуальних меншин перед початком 80-тих років.

Демонструючи закордонні фільми, що розповідають про ситуацію ЛГБТ спільноти в різних країнах світу, про її страхи, модернізацію суспільних поглядів, та несправедливість, з якою й досі доводиться стикатись, фестиваль став певним форумом для людей, що зазнають утисків. До того ж це можливість познаймоти світ з французькими ЛГБТ стрічками.

В цій програмі ми пропонуємо вам добірку французьких сюжетних та експериментальних фільмів. Вони досліджують пошук та формування самобутності ЛГБТ спільноти. Переглядаючи їх, ви долучитися до радощів і болю гомосексуального кохання.

Програма Паризького фестивалю гей-лесбі фільмів (короткометражки):

 • Яйця мого кота, Дідьє Бенуро, Франція, 2005
 • Меді, Сара Же, Франція, 2004
 • Роберта Моліньє, Ля Бурет, Франція, 2005
 • Мій голубий кролик, П'єр Ів Клуен, Франція, 1999
 • Передня, П'єр Ів Клуен, Франція, 1996
 • Мій друг Рашид, Філіп Бараса, Франція, 1998
 • Приціл ззаду, Філіп Донадіні, Франція, 2004
 • Знаєте, що погані дівчата потрапляють до пекла?
  Філіп Донадіні, Том де Пекін, Франція, 2003
 • Гендерна плутанина, Том де Пекін, Франція, 2004
 • Мила, Льова Єдліцкі, Франція, 2004
 • Трохи затишку, Арман Ламелуаз, Франція, 2004

Прем'єрний показ фільмів відбудеться 25, 26 жовтня о 21:40 та 28 жовтня о 17:50 у кінотеатрі "Жовтень" (зал "Кіноман").

> фестиваль "Молодість"


::  обсуждение темы  ::

В этот раздел запрещено добавлять новые комментарии.[версия для печати]


  
реклама на сайте