gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > гей > новости


"Чорним по білому" про геїв та їхні проблеми.

2-10-06
15:00

3 жовтня 2006 року в програмі Анатолія Борсюка "Чорним по білому", одним із сюжетів буде розповідь про гей-пару з Черкас - Володимира та Олександра. Особливої пікантності сюжету додає те, що пара була обвінчана в церкві...

Початок о 22 годині 20 хвилин.

Нова програма Анатолія Борсюка абсолютно несхожа на документальне шоу "чорним по білому" минулого сезону - це ясно так само, як день і ніч, як чорне і біле. Тепер писати авторським чорнилом по чистому телевізійному ефіру популярний ведучий буде в новому, але, безумовно, притаманному саме йому стилі - насичено, яскраво, динамічно, резонансно і... легко. За задумом творців, новий проект залишає камерність своїх обговорень в минулому і переходить до популярнішого формату.

Тут можливі скандали і журналістські кримінальні розслідування, цікаві історії та провокації, сенсаційні відкриття та перевірка на детекторі брехні. На смугах його телевізійного журналу освітлюються найцікавіші та найважливіші події минулого тижня. Причому, участь у дії беруть як запрошені гості, так і глядачі. Перша смуга відведена найважливішим подіям, які приголомшили нехай не весь світ, але нашу країну - точно. На інших телесторінках, можливо, розгорнуться головні трилери нашого життя, вийдуть під світло прожекторів злочини та покарання, покажуть своє істинне або примарне обличчя загадки природи. Світський релакс легких історій, клубні особливості та незвичні пристрасті звичайних людей - десерт для тих, хто вміє жити і сприймати життя зі смаком. «Чорним по білому», але у всіх барвах життя.

Початок о 22 годині 20 хвилин.

Використано матеріали сайту "Студія 1+1"
Також дивіться матеріали:
Быть или не быть однополым бракам в Украине? (видео)

404 Not Found

Not Found

The requested URL /forum/ssi.php was not found on this server.


Apache/2.2.15 (CentOS) Server at forum.gayua.com Port 80

[версия для печати]


  
реклама на сайте