gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > гей > новости


Тіна Кароль пройшла у фінал Євробачення 2006

19-05-2006

Тіна Кароль Успіху молодої співачки Тіни Кароль може позаздрити не один українский виконавець. Такого стрімкого росту кар`єри наш слухач не спостерігав давно. Досить непогані вокальні дані забезпечили їй почесне 2-е місце на "Новой Волне". Швидше за все, саме ними вона проклала собі дорогу на "Євробачення - 2006" в Греції -- одне з найулюбленіших дійств геїв усієї Європи.

Не треба говорити про те, що вся Україна завмерла перед екранами телевізорів, вболіваючи всім серцем за Тіну Кароль=за Україну. І те, чого ми всі так очікували - здійснилося: учасник "Євробачення-2006" від України проходить у фінал конкурсу.

Щодо самої події: цьогорічне "Євробачення" проходить під гаслом "Feel The Rhythm" ("Відчувай ритм"), а здається, що кращим був би слоган "Повернемо 80-ті!". Багато з учасників використовували елементи диско 80-их років. Хоча деякі все ж поставили на сучасні тенденції в популярній музиці, за рахунок чого і пройшли до фіналу (Македонія).
Був цього року і дебютант на конкурсі. Ним стала Вірменія і показала себе досить гарно, чим і здобула вихід до фіналу.

Гурт LordiНе обійшлося й без сюрпризів. Цього року, перший раз за весь час існування "Євробачення", у фінал вийшла Фінляндія. Для цієї країни учасники гурту "Lordi" стали національними героями, оскільки саме вони зруйнували міф про те, що фіни невдахи . До речі, про їхній виступ: це було щось неймовірне і відразливе водночас. Гурт виступав у костюмах смерті, трупів та іншої нечисті. В додаток, усе це супроводжувалось достатньо жорстким аудіо-треком у стилі hard rock.

Діма Білан Після виступу Діми Білана (Росія) абсолютно беззаперечно можна було сказати, що він проходить до фіналу. Все було ідеально, окрім хіба що його зовнішнього вигляду. Особливо запам`яталась дівчина, що несподівано з`являється з роялю: це виглядало просто фантастично!

Торкаючись теми наших сусідів, хотілося б ще сказати про Польщу та Білорусію. Ці країни, як і минулого року, не пройшли до фіналу, хоча особисто я прогнозував зворотнє. Учасники представили на сцені достатньо яскраві виступи. Польща навіть запросила всесвітньо відомого Real McCoy, але це не допомогло їм отримати шанс на змагання за перше місце у фіналі "Євробачення - 2006".

Залишилось чекати фіналу. Хочу вірити, це буде яскраве та цікаве шоу, а ще сподіваюсь на перемогу нашої дівчинки, хоч і конкуренти в неї досить сильні. Нагадаю, що фінал конкурсу "Євробачення - 2006" транслюватиметься на Першому Національному каналі 20 травня о 22.00.

P.S. І все ж таки дизайн сцени "Євробачення-2005" в Києві залишився неперевершеним: наша сцена була значно яскравішою та більш живою. То ж сподівання побачити щось нове та надзвичайне у Греції не виправдались.


©gayUA.com

[версия для печати]


  
реклама на сайте