gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > гей > news


Тіна Кароль стала королевою геїв і лесбіянок

24-03-2006

Тіна Кароль активно готується до "Євробачення" в Греції. Кліп для пісні, з якою артистка буде виступати на конкурсі знімався в авральному порядку.Адже вже 24 березня він має бути переданий у штаб-квартиру конкурсу. Зйомки відбувались у столичному ресторані "Кайф" і гей-клубі "Помада".

У кліпі Тіна буде у ролі стюардеси. Співачка буде одягнута у чотири різні вбрання. Їх підібрали в модних магазинах, а також зшили вітчизняні дизайнери. Одна з модельєрів - Вікторія Гресь, одяг від якої вже приніс співачці перемогу на "Новій хвилі" у Юрмалі. Зараз Тіна оголосила серед українських дизайнерів своєрідний конкурс на створення костюмів для "Євробачення". У кращих із запропонованих співачка поїде в Грецію.Незважаючи на заздалегідь затверджений сценарій, на зйомках Тіна імпровізувала. Крім Кароль у кліпі знявся балет "Дельсарт", яким керує продюсер співачки Олег Чорний. Саме він здійснював постановку номерів.

"Оскільки моя пісня про любов, ми вирішили не спрощувати сюжет до відносин між чоловіком і жінкою", - розповіла Тіна в інтерв'ю виданню "Сегодня"."У нас будуть і геї, і лесбіянки, і представники молодіжної субкультури - панки, растамани в характерному для них одязі, із дредами"."Юрба в нас буде яскрава. Ці люди зараз поки не вітаються суспільною мораллю, почувають себе "затиснутими". "А в моїй пісні саме співається: "Дай мені свою любов, відкрийся". Може, Україну це трохи і шокує, але в Європі ця тема дуже актуальна", - додала співачка.


Источник: TabloID© gayUA.com


[версия для печати]


  
реклама на сайте