gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > гей > новости


А як ви ставитеся до гомофобії?

17 тра 2008

Кожен має право на власну думку. Кожен має право на власний стиль життя. Кожен має право на ще багато чого... Часто такі фрази можна почути з вуст відомих особистостей. Однак переважно – у якості відповідей на дуже широкі питання. Коли ж мова заходить про питання вужчі і, скажемо прямо, не завжди зручні, наші «шановна еліта і дорогий бомонд» найчастіше скромненько відмовчуються.

17 травня у світі відзначають Міжнародний день протидії гомофобії. Чим не привід для незручного запитання?

Незручне питання «Як ви ставитеся до гомофобії?» дозволило провести цікаве дослідження. Позитивно до цього явища не ставиться ніхто з опитаних нами зірок і зірочок. Але прямо про це сказати погодилися далеко не всі. Бояться, мабуть, що й на них показуватимуть пальчиками і хіхікатимуть в кулачок... Проте знайшлися чемні знаменитості, які розлого і змістовно висловили свою думку щодо гомофобії :)

Ірена Карпа, письменниця, телеведуча, лідерка гурту «Qarpa»:

«Гомофоби – справжні підараси. На відміну від геїв, що мають силу залишатися собою й відстоювати право власної свободи».

Аня Райз, фотограф:

«Ця тема – досить тонка. Ось я не поділяю людей за сексуальними вподобаннями. Адже це особиста справа кожного. А ті особи, що дозволяють собі „гомофобствувати” видаються мені погано вихованими. Таке враження навіть іноді складається, що вони самі мають певні відхилення. Я взагалі вважаю, що любити треба кожного. Незалежно від того, як та людина ставиться до життя загалом і до сексуального життя зокрема».

Ольга Сумська, актриса, телеведуча:

«Ви знаєте, серед моїх колег-телеведучих є дуже багато людей нетрадиційної орієнтації. І назвати їх поганими, небезпечними людьми я не можу. Вони прекрасні професіонали і до того ж справжні друзі! А їх особисте життя, на мою думку, не має нікого зачіпати. І мене особисто воно зовсім не бентежить. А гомофобів можу назвати, м’яко кажучи, неосвіченими людьми».

Віталій Козловський, співак:

«Я вважаю, що кожен у цьому світі має право на власну думку, на своє бачення того, як слід жити. Знаєте, це як в музиці: хтось любить, до прикладу, панк-рок, а хтось його не переварює і кричить, що таку музику слід стерти з лиця землі. Натомість і панк-рок, і попса, і класика продовжують існувати. Тобто те, що має бути в цьому світі, воно у ньому і є. І, напевно, нерозумно це заперечувати».

Ігор Кондратюк, телеведучий, продюсер:

«До геїв я ставлюся нейтрально. Знаю, що є люди, котрі рішуче виступають проти цього. Не можу пояснити такої їх поведінки – може, вони вважають спосіб життя гомосексуалів ознакою розпусти. Я так не вважаю».

Айна Гасе, дизайнерка:

«У мене дуже багато друзів-геїв. Я їх обожнюю! І тому я вважаю, що люди, котрі ставлять вороже до представників нетрадиційної орієнтації, не мають права навіть думати так. Бо ж особисте життя кожного – це дуже інтимно і дуже індивідуально! І інша людина не має права ні обговорювати цього, ні критикувати, ні навіть подумки обурюватися! Кожен має право на своє особисте життя і крапка».

Любко Дереш, письменник:

«До гомосексуальної спільноти я ставлюся толерантно. На мою думку, все має право на існування. Звісно, у тому випадку, коли таке існування не є насильницьким і не зазіхає на свободу іншої людини. А гомофобія, як і будь-яка інша фобія, для мене — негативне явище. Негативне і некоректне. Бо свобода закінчується там, де починаються певні претензії інших людей. Геї з цієї точки зору нічиєї свободи не обмежують. А от гомофоби — навпаки. І це неправильно...»

Кузьма, лідер гурту «Скрябін»:

«Я абсолютно спокійно ставлюся до гомосексуалів. Ну зробила їх природа геями, то хай собі будуть і такі чуваки. А щодо гомофобії... Мені видається, що коли ти претендуєш на постійну критику певної групи людей, то значить з тобою вже щось не так. Бо по великому рахунку нормальна людина має бути нормальною. Вона не може претендувати на обмеження свободи інакшої людини. Адже кожен, хто з’явився на світ, має право в ньому існувати».

Оксана Караванська, дизайнерка:

«Насправді і чорношкірих людей у такому випадку можна тихо недолюблювати, але вони були, є і будуть. Це факт. Ну є у світі гомосексуали, і що з того? Нікому ж вони по великому рахунку не заважають. А щодо гомофобів, то скажу так – всі люди, котрі когось ненавидять, для мене особисто незрозумілі і неприємні. Тому що до життя треба ставитися тільки позитивно. Краще всіх любити!»

Володимир Бєглов, JeyArt


::  обсуждение темы  ::

Комментарии 1-10 (11 записей)

страница   [1] 2 ... >>

Сергій <serhiy_branek@mail.ru>
01:30:35 01 июл 2010
Город: Чернівці
Знаєте життя і суспільство і звичайно світогляд людини робить її такою яка вона є і я знаю, що геї такі самі люди як і всі як і лезбіянки і їм дуже важко, важко тому, що них ніхто не розуміє адже важко любити гею хлопця чи лесбіянці дівчину, розуміючи, що дана дорога людина тебе не зрозуміє. коли не визнають більшість друзів ти не можеш заявити це. вони переживають більше ніж хто інший. я їх завжди радий підтримати!

Когдатобылграмотный <Jurjj-pna@rambler.ru>
22:15:19 22 июн 2010
Город:
Серед них же є один підар - Козловський!

moderato1985 <naumova-hanna@rambler.ru>
22:32:29 22 мая 2010
Город: Луцк
Очень уважаю мнение Ани Райз, она абсолютно права, что гомофобы - это плохо воспитанные люди, потому что каждый челове имеет право на собственную личную жизнь.

Viper <Ub@gmail.ua>
19:59:05 26 янв 2009
Город: Чугуев
По мне пусть геи творят что хотят лишь бы не высовывались.Я один раз попробовал мне не понравилось

Johny <johnybond78@mail.ru>
09:39:43 14 ноя 2008
Город: Чернівці
Молодці наші зірки.За це ми їх любимо.

Крот
17:44:16 12 ноя 2008
Город:
Респект и уважуха нашим звездам!
Молодцы!

Jurko
23:55:05 27 авг 2008
Город:
Кузьма - в точку

чертёнок
17:36:00 13 авг 2008
Город: Днепропетровск
А Карпа вообще молодец! Как и Скрябин они не стесняются своего мнения!

СерГЕЙКА <SergiDance@i.ua>
01:20:22 17 июл 2008
Город: Винныця
Я повністю згоден з Іриною Карпою правельна думка !
Козловський дякую за таки слова...ти молодчина!
САМЕ БІЛЬШЕ МЕНІ СПОДОБАЛАСЬ ДУМКА АЙНИ ГАСЕ - " Кожен мае право на свое особисте життя і крапка . "

beglov <beglov@gmail.com>
11:53:50 24 мая 2008
Город: Львів
Негативних не було. Були відгуки типу "Ніяк я до них не ставлюся" або "Мене таке не цікавить", або "Так, артист радо дасть коментар за кілька годин" і, відповідно, за кілька годин: "Ой, знаєте, артист зараз у студії... А потім концерт в Зімбабве... А потім авіапереліт..." Отаке)

В этот раздел запрещено добавлять новые комментарии.
[версия для печати]


  
реклама на сайте