gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
главная > гей > news


Dino-Club и Бразилия: Две вечеринки в один день.


Как мы и обещали, в Субботу, 30 Марта, состоялась вечеринка в клубе "Бразилия", что находится рядом с Киев Спорт клубом. Для тех, кто никогда не бывал в клубе, скажу, что помещение не совсем обычное - состоит как бы из 3 "этажей". На первом - дэнс-холл и бар, на втором, по периметру - столики бара-ресторана. В цокольном этаже еще один бар с живой музыкой. Сделано все так, чтобы полностью изолировать один зал от другого - хочешь, танцуй со всеми под музыку 70-80х, потом, можешь зайти в другое помещение: послушать или потанцевать под звуки живого джаз-бэнда.

Посетители вечеринки - публика микс, причем девушек здесь было очень много. Вообще, народу собралось довольно немало. Организаторы явно постарались с рекламой:) Музыка - все-таки на любителя, т.к. танцевать под мелодии диско начала восьмидесятых, согласитесь, любит далеко не каждый (я имею ввиду молодежь). Каких либо отступлений от стиля тоже не было - все однообразно.

Цена на билеты, как по мне, была явно завышена, т.к. ничего сверх-особого на дискотеке не было.


С точностью до наоборот происходила вечеринка в другом клубе Киева "Дино".
Здесь, в самом центре столицы (ул. Крещатик), выступали Guys From Heaven ("Ребята с Небес"). Публика - тот же "микс", но с явным преобладанием геев. Хотя я лично ожидал увидеть огромное число девушек на подобном мероприятии. Но, видимо, женская полвина населения Украины еще явно не готова к походам на вечеринки с мужским стриптизом :)
Здесь с рекламой все было наверное по другому, т.к. помещение клуба заполнилось всего лишь наполовину.
Обстановка заведения очень уютная и "добрая". Цены тоже вполне нормальные. Если Вам захочется просто "потусоваться" и потанцевать - место что надо!
Шоу началось к двенадцати часам. Ребята явно старались - сразу видно, что работали над номерами профессионалы. По моему мнению, мужской стриптиз такого высокого класса уже давно нужен был всем, но я не помню ничего подобного после развала клуба Heaven.
Вели вечер Костя Гнатенко и "Шер". Это и было единственным моментом, который слегка отождествлял вечеринку с "гей-собранием" в Ростке. Если Костя, как всегда, вел себя очень прилично, то панi "Шер" явно перестаралась - зрители вряд ли собрались для того, чтобы оценивать ее способности "хабалить" в перерывах между выступлениями ребят.
Щоу продолжалось до 2.00 ночи. Потом - дискотека. Позволю себе заметить, что музыка - очень даже современная и стильная - если пришел танцевать, то получишь массу удовольствия..

Тon.

Pride Card & Party Salon: Декілька слів про вечірки в Києві

1. Орієнтація на "мікс" публіку вибрана неоднозначно. Для нас важливим є момент, коли ми розцінюємо своїх клієнтів, як гей-спільноту. В цьому випадкові ми не звертаємо увагу на сексуальне об"єднання людей та не виділяємо геїв за статевими ознаками. Ми намагаємось представити суцільний контекст товариства, де до таких спільнот належать не тільки гомосексуали, а рівнож і лесбійки, бісексуали їх друзі та прихильники. Завжди такі події супроводжує маса "модників", що тільки підвищує статус формування геївської богеми в Києві. Так чинить весь світ і ми не пристаємо до субкультурної формації, що її навязав, в культурному житті, РОСТОК.
Більш того... Публіка мікс дозволяє з"явитися новачкам в геївському середовищі. Всі так довго нарікали на "застій", а тепер, коли нашими зусиллями ми представляємо таку хвилю - нас критикують. Чи справедливий є такий підхід до нашої спільної ідеології?

2. Стосовно цінової політики.
Ми виразно хочемо виділити умовну спільноту й надати їй максимальних привілей. Такою спільністтю ми розцінюємо утримувачів PRIDE CARD. Тож стараємося саме для цих людей надати максимальні знижки для участі в наших імпрезах. Невже ціна в 20 гривень, за відсутності власного клубу та приміщення є великою? Нам прикро констатувати, що більшість присутніх на "БРАЗИЛ-паті" не помітила таких речей, як меблі та статуї 18-19 століття, яких до нас в цьому клубі не спостерігалося. Це коштує іміджу та певних грошей... Жива музика в імпровізації з вінілом коштує більшого ніж оголені тіла стриптизерів. В цілому ми задоволені проведеною вечіркою, бо Київ вже п"ять років не може згадати імпрези де зібралося 480 геїв (на загал учасників було за 600 осіб). Крім того, ця вечірка стала дійсно ПРАЙДОВОЮ, бо продемонструвала за короткий час рівень якого ми досягли й який оцінює гетеросексуальне середовище!

3. Стосовно музики та стилю.
Сприймайте направленість стилю, як вибрану данність певній програмі та певній культурі, що формувала геївське життя за межами Імперії. Одначе це не значить, що ми хочемо щодня ДИСКО! За ці три місяці ми спільно презентували разом з диско-танцювальними заходами й еротичні шоу, а рівнож музику не комерційного жанру. Імпрезу орієнтовану на якісні попсу та комерційний хаус ми ще будемо мати нагоду представити нашим вболівальникам та пошановувачам.

От така моя коротка відповідь на досить часті запитання, що виникають при намаганні зрозуміти концепцію
нашої діяльності.

ВОЛОДЬ ЗВАРИЧ
Керівник проекту "DISCO PRIDE PARTY"

[версия для печати]


  
реклама на сайте