gayUA.com 
реклама на gayUA.com
 
>> новости клубной жизни - главная

Вечірка в TV-Drom

Що ж, іще одна спроба змінити формат вже набридлих вечірок? Чи просто цікавий клуб, що цього разу працював для нашого народу? Чи може незвичайна, надто якісна музика від західного професіонального DJ?
Не знаю, але спроба в будь-якому випадку вдала! Якби такі вечірки відбувалися регулярно, Київ можна було б почати порівнювати з Європою. А поки що - чекаємо:)

Booster

Йдучи до моторзаводу, де знаходиться нещодавно облаштований TV-DROM, мимоволі проводив паралелі з уже відомим у столиці "заводським" клубом. Було холодно, музика вже долинала і очікування чогось суперового примушувало поспішати. До клубу круто йти з друзями - це додає відірваності!!! Отож, ми на порозі.

Думки про український шоу-бізнес, згадуючи який, так хочется позбутися іменника "становлення", рівень сервісу, музика, світло, звук, - про це й інше хотілося дізнатися якнайшвидше. Відразу вразив інтер'єр. Стильно, прикольно! Немаленький екран, на якому показували якісь неймовірні кадри, то некульмнаційний перебіг фантастичних бойовиків, то фрагменти відомої голівудської стрічки з кумедними героями-тваринами. Посередині зали - барна стійка. Нічого особливого. Спокійна приємність і зручні стільці. А от місця вже безпосереднього розташування у перепочинках між перебуванням на танц-полі! Безліч маленьких звабливих подушечок, з яких собі можна було викласти якщо не ліжко, то щось кріслоподібне. Для повного інтиму не вистачало хіба що завісок!!! Але про головне! Музика! Лондонський DJ Emmanuel подарував справді професійну програму. Були такі "заїзди", що не хотілося сідати по 30-40 хвилин. Порадував прикольний ремікс знаменитої "Can't get you over my head". Привернули увагу виступ "Безграничных", спроба стриптизу, але я назву це "еротичним танком" (наголос на останній склад, хоча можна й ні:). Між дансинговими серіями думалося про, як завжди, недостатню поінформованість про такі заходи і - так знову! - цінову політику. Звичайно викласти значну частину кишенькових заощаджень за щось цікаве і веселе ніколи не шкода, але якщо за звичайний джин-тонік з тебе безсоромно здирають півтора десятка гривень - це вже не смішно. Хоча, якщо хоч на кілька хвилин відірвати погляди від хлопчиків - мммммммм - і уважно вивчити меню, то там можна було знайти досить, щоб радіти.

Гей, хлопці! TV-Drom - це може бути!

V-boy
"Блакитний світ"


Еще статьи в этом разделе:


Архив статей
 Архив рассылок

::  обсуждение темы  ::

В этот раздел запрещено добавлять новые комментарии.
[версия для печати]


  
реклама на сайте